22.09.2014
Cafe Siyaset
Muhteşem Yüzyıl 102. bölüm tek parça izle - Star tv dizi izle
Muhteşem Yüzyıl 102. bölüm tek parça izle - Star tv dizi izle. Merakla beklenen Muhteşem Yüzyıl'da Hürrem Sultan aranmaya devam ediyor. Hürrem Sultan diziden çıktığı iddia edildi. İşte Muhteşem Yüzyıl 102. bölüm fragmanı ve tüm yaşanacaklar...
Haberi Yazdır Email Gönder
12.06.2013 16:56   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 


Muhteşem Yüzyıl 102. bölüm tek parça izle - Star tv dizi izle. Merakla beklenen Muhteşem Yüzyıl'da Hürrem Sultan aranmaya devam ediyor. Hürrem Sultan diziden çıktığı iddia edildi. İşte Muhteşem Yüzyıl 102. bölüm fragmanı ve tüm yaşanacaklar...

Muhteşem Yüzyıl 102. bölüm 2. fragmanı izlemek için tıklayınız

Muhteşem Yüzyıl 102. bölüm 1. fragmanı izlemek için tıklayınız

Muhteşem Yüzıl 101. bölüm tek parça izlemek için tıklayınız

Muhteşem Yüzyıl 102. bölümde neler yaşanacak ?

Hürrem Sultan sır olup kaybolması Saray'ı hareketlendirecek. Sultan Süleyman Hürrem'in bulunmaması halinde bir çok kelleyi alacağını söyledi. Peki Hürrem Sultan dönecek mi? Konya'da olduğu söylenen Hürrem Sultan için seferberlik ilan edildi. İşte Muhteşem Yüzyıl 102. bölümü 12 Haziran gününde ekrana gelecek. Star tv'de soluksuz izlenecek olan Muhteşem Yüzyıl 102. bölümü tüm merak edilenleri burada!

Meryem Uzerli'den ikinci açıklama

Tükenmişlik Sendromu tedavisi için Almanya'ya giden Meryem Uzerli'den 2. açıklama geldi.
 

'Muhteşem Yüzyıl'in Hürrem Sultan'ı Meryem Uzerli, çekimleri yarıda bırakıp Berlin'e gitmesinin ardından 2. kez konuştu. İnstagram'dan bir mesaj yayımlayan Uzerli'nin mesajının tam metni şöyle:

"Ben önce @myytims ve bizim ekibe çok teşekkür ediyorum, kaç sezon bölüm oynadık, birlikte hoş zaman geçirdik. Bu dizi bana gerçek dostlar kazandırdı. Onlara cok SEVGİ gönderiyorum - Allah onları korusun - ve bizim ekip çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. Beni hep sevdiler, birlikte oynadık bu dizide.

Zaman geçti ve ben biraz daha iyiyim arkadaşlar ve Can bana hep destek oluyorlar. Almanya'da olmak bana huzur, aileyle olmak bana huzur getirdi. Bu gün biraz daha iyiyim, sizin sayenizde... Bana yolladığınız güzel dualar için sizin dualar bana yardımcı oluyor sizlere burdan çok SEVGİ yoluyorum, kendinize çok iyi bakın, temiz dualarinizi eksik etmeyin.
Cok sevgiler, Meryem"

 
 
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...
 
 
 
Reklamlar