01.03.2015
Cafe Siyaset
Bülent Ersoy canlı yayında bayıldı
Show TV'de Bülent Ersoy Show'da canlı yayında izleyenleri şoke eden bir olay yaşandı. Bülent Ersoy canlı yayında bayıldı.
Haberi Yazdır Email Gönder
16.12.2013 00:26   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 


Show TV'de ekrana gelen Bülent Ersoy Show'da izleyenleri şok eden bir olay yaşandı. Bülent Ersoy canlı yayında 'Sessini duyamam, yüzünü göremem' şarkısını söyledikten sonra bir anda yere yığıldı. Bülent Ersoy'a hemen stüdyoda ilk müdahale yapıldı...

ROTAHABER / ÖZEL

Bülent Ersoy'un yere yığılmasının ardından kanal reklama geçti. Reklam arasından sonra korkulan olmadı ve Bülent Ersoy sevenlerine açıklamayı bizzat kendisi yaptı.

Bülent Ersoy tansiyon düşüklüğü nedeniyle bir baygınlık geçirdiğini ifade etti.Bülent Ersoy açıklamasını yaparken stüdyodakilerin ‘Diva’ diyerek tezahürat bulunmasına “Var olun sağolun eksik olmayın çok teşekkür ederim” diyerek karşılık dedi.

Bülent Ersoy yine kıyafetiyle şaşırttı


Ersoy açıklamasında “Biraz tansiyonum çıkmış, insanız tabi böyle şeyler olabilir, ama hayat devam ediyor, show devam ediyor ama beni bağışlayın aksiyonumu layığı ile yerine getiremeyebilirim belki bunun için beni affedin” diyerek programına kaldığı yerden devam etti.

Ersoy gecelikle gezmeye çıktı

Programda İzzet Yıldızmeşe, Beklıs Akkale Selahattin Alpay ve Nuray Hafiftaş gibi Türk Halk müziği üstatları konuktu.Kaynak: ROTAHABER / ÖZEL

 
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...
 
 
 
Reklamlar